Przejdź do treści

Zaproszenie na spektakl #OSIECKA – Piątek 19 maja o 19.00

Piątek 19 maja o 19.00 – SALON ARTYSTYCZNY MARSZAŁKOWSKA 7 zaprasza na spektakl #OSIECKA

Przedstawienie składa się z piosenek, fragmentów dramatów i prozy Agnieszki Osieckiej.

Reżyseria – Łukasz Fijał

Obsada:

ONA – KAMILA BESTRY absolwentka krakowskiej AST, aktorka Teatru STU w Krakowie;

ON – ALEKSANDER TALKOWSKI Absolwent krakowskiej AST i krakowskiej Szkoły Muzycznej, aktor Teatru STU w Krakowie, laureat Grand Prix Festiwalu PPA OFF we Wrocławiu, laureat Grand Prix KOROWÓD i Grand Prix FORMA;

Pianista – Dominik Kwaśniewski gitarzysta – Grzegorz Kosowski perkusista – Artur Pałusz kostiumy i oprawa plastyczna – Aleksandra Pajączkowska.

Twórcy zabierają widza w emocjonalną, zaskakującą podróż poprzez uczucia, charaktery, tęsknoty i marzenia. Jest opowieść o młodej artystce, której marzenia zderzają się z brutalną rzeczywistością.

Całość powoduje refleksję, że mężczyźni i kobiety patrzą na świat w sposób tak odmienny, że nigdy nie będą w stanie całkowicie się poznać i zrozumieć. I z tego powodu trzeba wielkiej pracy, by dwójka ludzi mogła zbudować trwałą relację.

Na scenie Ona, On i zespół muzyczny. Ona jest wrażliwą młodą dziewczyną pełną marzeń i planów, On zaś wciela się w około10 postaci mężczyzn, których Ona spotyka podczas swojej wędrówki przez życie i uczucia. Jest Producent z Hollywood, jest dyrektor teatru, jest ratownik z morskiego kurortu, fryzjer, magik, prezenter, artysta. Jest przelotny wakacyjny romans, który kończy się długim milczeniem, jest spotkanie z dziwnym fryzjerem, który twierdzi, że umie uszczęśliwić kobietę, jest też wykład o tym, czym różni się kłamstwo męskie od żeńskiego. Jest wreszcie piosenka Kobiety, których nie ma.

Spostrzeżenia Osieckiej o nas samych są bardzo aktualne, a jej humor sprawił, że spektakl jest mądrą i jak najbardziej współczesną komedią muzyczną.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”