Przejdź do treści

ZAPROSZENIE: "#OSIECKA" – Salon Artystyczny Marszałkowska 7

#OSIECKA

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spektakl #OSIECKA, na którego scenariusz składają się piosenki, fragmenty dramatów i prozy Agnieszki Osieckiej. 

 

Twórcy zabierają widza w emocjonalną, zaskakującą podróż poprzez uczucia, charaktery, tęsknoty i marzenia. Jest to opowieść o młodej artystce, której marzenia zderzają się z brutalną rzeczywistością. Całość powoduje refleksję, że mężczyźni i kobiety patrzą na świat w sposób tak odmienny, że nigdy nie będą w stanie całkowicie się poznać i zrozumieć. I z tego powodu trzeba wielkiej pracy, by dwójka ludzi mogła zbudować trwałą relację.

Na scenie Ona, On i zespół muzyczny. Ona jest wrażliwą młodą dziewczyną pełną marzeń i planów, On zaś wciela się w około 10 postaci mężczyzn, których Ona spotyka podczas swojej wędrówki przez życie i uczucia. Jest Producent z Hollywood, jest dyrektor teatru, jest ratownik z morskiego kurortu, fryzjer, magik, prezenter, artysta. Jest przelotny wakacyjny romans, który kończy się długim milczeniem, jest spotkanie z dziwnym fryzjerem, który twierdzi, że umie uszczęśliwić kobietę, jest też wykład o tym, czym różni się kłamstwo męskie od żeńskiego. Jest wreszcie piosenka Kobiety, których nie ma. 

Spostrzeżenia Osieckiej o nas samych są bardzo aktualne, a jej humor sprawił, że spektakl jest mądrą i jak najbardziej współczesną komedią muzyczną. 

Obsada: 

ONA – KAMILA BESTRY absolwentka krakowskiej AST, aktorka Teatru STU w Krakowie 

ON – ALEKSANDER TALKOWSKI Absolwent krakowskiej AST i krakowskiej Szkoły Muzycznej. Aktor Teatru STU w Krakowie. Laureat Grand Prix Festiwalu PPA OFF we Wrocławiu, laureat Grand Prix KOROWÓD i Grand Prix FORMA. 

pianista – Dominik Kwaśniewski 

gitarzysta – Grzegorz Kosowski 

perkusista – Artur Pałusz 

kostiumy i oprawa plastyczna – Aleksandra Pajączkowska 

reżyseria – Łukasz Fijał